vytah

Nový Hlohovec má tri moderné výťahy pre ešte vyšší komfort

Veľmi rýchla a komfortná preprava. Bytový komplex Nový Hlohovec čakajú finálne úpravy. V marci nainštalovali tri výťahy.

Najmä rodiny s malými deťmi vedia, čo to je vynášať kočiar či nákupy po schodoch na vyššie poschodia. Pri sťahovaní to býva podobne. Vláčiť po schodoch ťažké skrine či elektrospotrebiče dá zabrať aj tým silnejším.

Koniec ranným stresom: rýchlovýťahy zvládnu aj veľký nápor ľudí

Nový Hlohovec prináša moderné bývanie s vysokým komfortom. Súčasťou komplexu sú tri osobné výťahy  na vstupe A, B,C z 1NP na 4NP a  jeden technický v parkovacom dome. Ten slúži práve na prepravu nadrozmerných a ťažkých predmetov. Prepočítajte si podľa rozmerov, čo všetko dokážete v tomto výťahu odviezť: 1200x1600x2200. Skvelé.

Tri výťahy prioritne využijú obyvatelia bytového komplexu. Ranné vyčkávania na príchod výťahu a nervózne poklepkávanie odpadávajú. Tento výťah má totiž kapacitu až 8 osôb.

Posledné úpravy pred zrkadlom vo výťahu

Ak nie je kapacitne vyťažený, zastaví vám a môžete si pristúpiť. Výťah má príjemný rozjazd aj dojazd. Nie je to ten klasický rýchlovýťah, z ktorého sa ešte pár minút po vystúpení musíte spamätávať. A samozrejmosťou je zrkadlo na zadnej strane. Bez tohto doplnku si azda nikto z nás nevie jazdu výťahom predstaviť. Posledné úpravy účesu či kontrola oblečenia sa deje práve tu.

Rýchlosť výťahu je 1 m za sekundu, čo je najmä pri rannom a popoludňajšom vyťažení veľká výhoda. Čas čakania aj prepravy sa výrazne skráti. A všetci vieme, ako to býva, keď sa ponáhľame do práce či do školy alebo naopak, už sa tešíme domov na chutné jedlo alebo horúcu vaňu.

Vysoká bezpečnosť: do obytnej zóny len s čipom

Veľkou výhodou sú samootváracie teleskopické dvere. Zvyšuje sa tým bezpečnosť najmä pri obsluhe deťmi. Ak by došlo k výpadku prúdu alebo iným neočakávaným udalostiam, sú tu ďalšie bezpečnostné prvky.  Cez GSM dorozumievacie zariadenie sa priamo z výťahu spojíte s poruchovou službou, ktorá problém vyrieši.

Na prízemí Nového Hlohovca sú komerčné priestory. Z týchto priestorov sa však do obytnej zóny dostanú len obyvatelia. Výťahy aj vstupy sú totiž zabezpečené čipmi. Samozrejme, tento priestor monitorujú aj bezpečnostné kamery. Developer tak garantuje maximálnu ochranu súkromia aj majetku.

Dynamická lokalita pre rodiny s deťmi

Nový Hlohovec je ideálne bývanie pre rodiny s deťmi. V ponuke máme troj- a štvorizbové byty.

Súčasťou areálu je detské ihrisko aj lúka na príjemný oddych. Priamo v bytovom komplexe má už developer obsadené komerčné priestory. Sídlo tu bude mať kaviareň, reštaurácia, lekáreň či fitko. Cez cestu je zase veľké nákupné centrum, kde vybavíte všetko – od potravín až po zabudnutý zošiť do školy či krmivo pre rybičky, psíka či kanárika.

Dohodnite si stretnutie a príďte sa  presvedčiť, že v Novom Hlohovci sa bude bývať perfektne. V lete sa môžete sťahovať.