Lokalita & vybavenosť

Nový Hlohovec - Developer

Vybavenosť projektu
& služby

Bytový komplex Nový Hlohovec je kompletne dokončený projekt s peknou výsadbou, upraveným okolím, chodníkmi, parkovacími miestami, parkovacím domom. Areál je pre bezpečnosť Vašich detí uzavretý „dizajnovým“ oplotením, zo zadnej časti sa nachádza detské ihrisko, ktoré bude na jar ešte upravené dodatočnou výsadbou. Aj tu môžete tráviť spoločné chvíle so svojimi deťmi a rodinkou.

Výnimočnosťou projektu budú viaceré prevádzky, ktoré sa budú nachádzať na prízemí bytového domu. Tie Vám v mnohých oblastiach uľahčia a spríjemnia Váš život a bývanie v tomto komplexe. Jednotlivé prevádzky a služby sa začnú otvárať už od Apríla 2024.

reštaurácia & kaviareň

známa Hlohovecká kaviareň a reštaurácia DEL BISTRO

medicínske centrum

ordinácia neurológa a iné v príprave

lekáreň

lekárenské služby & produkty na jednom mieste

malé prevádzky

fyzioterapia, masáže, kaderník, manikúra a iné

fitness

špičkovo zariadené fitness centrum & exteriérový workout

detské ihrisko

so zeleňou, upraveným okolím a oddychovou zónou.

Ihrisko
Ext_HL_2_V
Branka

Sme veľmi radi, že sa nám spolu s Vami vytvárať v Hlohovci peknú lokalitu na život a bývanie, nie len samotné byty, ale aj príjemnú atmosféru s pekným prostredím, službami a parkovou výsadbou. Vzniká, vzniklo niečo nové – NOVÝ HLOHOVEC.

Inšpirujte sa aj pohľadmi na už reálne zariadené byty. Príjemne Vás prekvapia nadštandardne vysoké stropy, čím získavate pocit väčšej voľnosti, slobody a veľkosti bytu. Nech sa páči.

Lokalita
širšie vzťahy

Z Nového Hlohovca máte všade blízko. Ideálne napojenie na hlavné dopravné uzly v meste,
pár minút pešo do centra, 5 minút výjazd na diaľnicu.