Nový Hlohovec: Do kaviarne rovno v papučiach. Na mieste vybavíte  lekárov, fitko či si posedíte v reštaurácii

Výhody Hlohovca máme radi. Je to malé, pokojné mesto, plné svojej atmosféry, kultúry a ľudí, ktorí ho robia nepochybne unikátnym. Vyťažili sme maximum z genia loci tohto mesta a vytvorili nový domov pre tých, ktorí tu chcú žiť svoj sen o bývaní.

Služby a obchody na jednom mieste

Komfort, pohodlie. Všade blízko. Bezpečie a modernosť. Ak vám byty v Hlohovci doteraz pri hľadaní neponúkli nič špeciálne, teraz sa to zmení. Staviame pre vás Nový Hlohovec. Priestor s bytmi pre jednotlivcov i veľké rodiny. Moderné, veľkorysé a dispozične premyslené. Presne také, aby tu mal každý dostatok súkromia a vždy sa sem rád vracal.

Sledujeme najmodernejšie trendy a vieme, že bývanie už nie je iba samotný byt, ale celý komplex služieb a benefitov. Naši noví Hlohovčania určite ocenia, že priamo v centre ich bývania nájdu lekárov, vrátane odborných ambulancií a lekárne.

Fitness, nechty aj kaviareň

Do priestorov sme navrhli aj fitness centrum, kaviareň, reštauráciu či viaceré služby, kde si oddýchnete, ale aj skrášlite telo. Manikúra, pedikúra, kaderník či barber. Na veľké nákupy stačí prejsť iba cez cestu. Vyriešite úplne všetko od desiaty do školy, cez tuhy do pera až po krmivo pre psíka.

Oddychujte v relaxačnej zóne

Ak ste takéto pohodlie doteraz poznali iba zo zahraničných seriálov, je čas naladiť sa na túto vlnu aj u nás. Pretože súčasná doba potrebuje presne takéto riešenia. Vám tak zostane oveľa viac času vychutnávať si oddych a pohodu s rodinou.

Tá je pre nás na prvom mieste. Aj preto v bytovom komplexe Nový Hlohovec nájdete multifunkčné ihrisko, zónu pre relax a posedenie s novými priateľmi, susedmi a takisto veľa zelene. Výhľad z vášho nového balkóna si rozhodne obľúbite.

Rýchla dostupnosť do miest

Prioritou je pre nás aj dostupnosť. Nie je totiž nič horšie ako uviaznuť ráno cestou do práce v neprehľadnej premávke. Z Nového Hlohovca máte skvelé napojenie na rýchlostnú cestu do Nitry a vďaka opravenému mostu cez Váh sa zlepšila aj dostupnosť diaľnice.

Z bytu do auta nasucho aj v daždi

O miesto na parkovanie budete mať vždy postarané. K bytovému komplexu patrí parkovací dom. Ani nepriaznivé počasie vás preto nemusí trápiť, vy budete vždy v suchu.

Vykročte za svojim novým bývaním. Nechajte sa očariť krásou a históriou Hlohovca. Poprechádzajte sa v tôni starých platanov, vybehnite na zámok, dajte si dobré hlohovecké vínko a vnímajte rytmus tohto mesta. Staňte sa Hlohovčanom ešte dnes.

Všetko o našom projekte nájdete na stránke www.novyhlohovec.sk. Spojte sa s nami a príďte si pozrieť vzorový byt. Radi vám túto lokalitu predstavíme osobne.