Financovanie

Nový Hlohovec

Rezervácia
& kúpa nehnuteľnosti

Pomôžeme Vám kompletným servisom s vybavením hypotéky, ak sa rozhodnete o tento spôsob financovania kúpy bytu v našom rezorte.
Nemusíte sa obávať dlhých vybavovačiek.

Naši poradcovia Vám pomôžu a nájdu pre Vás to najvhodnejšie riešenie s minimom Vášho času. Myslíme na všetko a v prvom rade na Vás. Tím projektu Nový Hlohovec.

Rezervačný poplatok:  3.000,-€,
Zmluva o budúcej KZ doplatok do 15%,
Zostávajúcich 85% po kolaudácii

Pivnica je súčasťou ceny každého bytu.

Cena parkovacieho miesta:
– vonkajšie státie – 3.900,-€
– garážové státie – 7.900,-€

OBYVACKA, KUCHYNA 01

NAŠE TIPY, AKO NEKÚPIŤ / KÚPIŤ BYT...

Kúpiť nehnuteľnosť za vlastné zdroje alebo peniaze z hypotéky…? To je „večná“ otázka… Pokiaľ sa jedná o vlastné bývanie, ľudia sú väčšinou zodpovednejší, preto v tomto pohľade odporúčame použiť peniaze z hypotéky. Každý z nás si je vedomý, že strecha nad hlavou je druhé najdôležitejšie po našom zdraví. Všetci preto k svojmu bývaniu pristupujeme zodpovedne. Vlastné zdroje si vieme ponechať na “horšie obdobie” = na cestovanie, štúdium detí alebo iné nepredvídateľné situácie, či na vlastné podnikanie.

Ak ale kupujeme nehnuteľnosť investične, tak tu rozmýšľame inak: „Ak sa čokoľvek stane, vždy viem nehnuteľnosť predať…!“ Je užitočné mať to v tomto prípade nastavené tak, že ma neohrozí, ak mi v investičnej nehnuteľnosti vypadne nájomník aj na dlhšie obdobie. Mal by som mať rezervu a nie len sa spoliehať na peniaze z nájmu. Tým pádom nie som v strese a viem si zobrať peniaze taktiež z hypotéky. Naopak ak viem, že mi na konci mesiaca neostáva po zaplatení všetkých účtov a “života” suma minimálne rovná alebo vyššia hypotekárnej splátke, nemal by som rozmýšľať nad investičným bytom a hypotékou. Tu je odporúčanie najskôr vytvoriť rezervu a potom sa pozrieť po investičnom byte.

Tak či tak kritériá jednotlivých bánk sa budú v ďalšom období sprísňovať a každá Vaša ďalšia hypotéka môže byť s nižším LTV (% „prefinancovania“ bankou) a splatnosťou, ale nemusí to byť pravidlom. Vždy je to individuálne posudzované. Každopádne je investícia do nehnuteľností stále medzi ľuďmi považovaná za jednu najbezpečnejších investícií a veľmi vyhľadávaná.

Naše odporúčanie = nájsť si šikovného finančného poradcu, ktorý Vás týmto procesom prevedie, vysvetlí Vám Vaše možnosti a poradí Vám ako investovať do nehnuteľnosti najvýhodnejšie.

Kúpa nehnuteľnosti cez prostriedky hypotekárnych prostriedkov nikdy nebola lacnejšia a výhodnejšia.

V tomto smere sa môžete obrátiť aj na našich odborníkov z All 4 Life, ktorí Vás prevedú procesom kúpy a aj financovania Vašej nehnuteľnosti v Novom Hlohovci.