Novy_Hlohovec_Prace_Februar

Bývanie už v lete: Nový Hlohovec má dokončenú fasádu a pracujeme na detailoch.

Čo je u nás nové? Máme vymaľované. Ukončili sme práce na fasáde, pustili sme sa do dlažby na chodníkoch. Pribudli aj vjazdy ku krytému parkovisku.

Perfektné parkovanie – auto v bezpečí, nohy v suchu

V Novom Hlohovci sme dokončili fasádu. V bytovom komplexe je už takmer dokončené aj kryté parkovanie. Počas februára sme dorobili nájazd a výjazd pre autá. A parkovanie tu bude naozaj luxusné. Z bytu sa dostanete priamo k autu bez toho, aby ste blúdili po parkovisku. Vďaka krytému parkovaniu nebudú autá vystavené počasiu.

 Ladíme detaily v interiéroch

V týchto dňoch postupne dokončujeme chodby. Pokladáme dlažby a postupne dolaďujeme jednotlivé interiéry. Pracujeme aj na pivničných priestoroch, ale aj priestoroch pre dokladanie bicyklov a kočíkov. Bývanie v Novom Hlohovci prinesie maximálny komfort, či už pre signle alebo pre rodiny s deťmi.

 Držíme sa harmonogramu prác

Práce nám ide presne podľa plánov a vo všetkom sme dôslední. Veľmi nám záleží aj na dokonalom exteriéri nášho komplexu. Kvalitu bývania totiž určujú aj tie najmenšie detaily. Pre nás je bezpečný pohyb v celom areáli Nového Hlohovca prioritou. 

Aktuálne spevňujeme plochy, osádzame obrubníky a zámkovú dlažbu. Chodníky, na ktorých sme začali robiť, už začínajú lemovať pozemok a vyzerá to perfektne.

Do bytu bezpečne výťahom  

V blízkej dobe nás čaká inštalácia výťahu. Do bytov a na vchody pripravujeme osadenie audiovrátnikov. Aby ste vždy vedeli, koho vpúšťate dnu. Na takýto vysoký komfort bývania sa veru bude zvykať ľahko.  

Budeme kolaudovať a v lete privítame prvých obyvateľov

Termín kolaudácie sa blíži a my sa veríme, že sa počas letných prázdnin budete môcť sťahovať do vlastného.