laughing girl climbing at ropes on playground

Nový Hlohovec: Pribudne detské ihrisko s oddychovou zónou a veľkou lúkou

Sme developer obytného projektu Nový Hlohovec. Pre obyvateľov tejto lokality pripravujeme bezpečne detské ihrisko s atraktívnymi prvkami. Jeho súčasťou bude oddychová zóna s lúkou a zeleňou.

Obchody, ihrisko aj relax na jednom mieste

Rodiny s deťmi, ktoré budú bývať v Novom Hlohovci, nemusia chodiť po mestských ihriskách a hľadať voľné hojdačky či miesto na preliezkach ďaleko. Využívať môžu vlastné, v blízkosti prírody a maximálne bezpečné.

Nový Hlohovec ponúka moderné bývanie v bytovom komplexe s plnou občianskou vybavenosťou. Vzali sme si to najlepšie zo súčasného bývania a preniesli do tohto projektu. Či už sú to kryté parkoviská, suchý prechod z bytu až k autu, či odhlučnenie bytov.

Rýchla dostupnosť do Nitry, Trnavy a Bratislavy

Mesto Hlohovec má veľmi výhodnú pozíciu pre dochádzanie za prácou, či už do Nitry, Topoľčian, Piešťan alebo v opačnom smere do Trnavy, Bratislavy i Serede.

Nedávno opravený most ponad Váh výrazne uľahčuje dopravu.

Komfortné bývanie pre rodiny s deťmi

V Novom Hlohovci sú už takmer všetky byty obsadené. K dispozícii zostali posledné troj a štvorizbové byty, ku ktorým patrí aj pivnica a kryté parkovacie miesto. Ideálne riešenie pre rodiny s deťmi.

V celom komplexe sú výťahy, takže aj pri väčších nákupoch či presune s kočíkom sa nemusíte ťahať po  schodoch. Nebýva to pravidlo, ale my sme sa do stavby bez výťahu nechceli pustiť. Komfort je dôležitý a my ho prinášame v plnej miere.

Bezpečné miesto pre deti

Veľkým benefitom je detské ihrisko priamo v areáli Nového Hlohovca. Na ihrisku, priľahlej lúke a oddychovej zóne sa tak deti môžu vyšantiť a vy zase zrelaxovať bez rušenia.

Záleží nám na tom, aby sa v Novom Hlohovci bývalo perfektne. V prvých mesiacoch roka 2023 pracujeme na spevňovaní povrchu a budujeme chodníky. Také, aby sa dalo ľahko, rýchlo a bezpečne prepraviť nielen v celom areáli, ale tiež do blízkych obchodov či do prírody.

Nahliadnite do našich bytov. Dohodnime si stretnutie a my vám predstavíme náš vzorový byt a celý projekt.